Manager vinzari asigurari in regiune

Companie de asigurari de succes
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Manager de vînzări în regiune (Chișinău, Briceni, Drochia, Soroca, Bălți, Cahul, Ștefan-Vodă s.a.)
Responsabilitățile postului:
1. Coordonează și este responsabil de întreg procesul de vînzări a produselor de asigurare către clienții companiei din sector,
2. Gestionează activitatea reprezentanțelor pentru realizarea obiectivelor stabilite,
3. Activează în regiune în scopul dezvoltării parteneriatelor solide, reciproc avantajoase cu clienți corporative și cu persoane fizice,
4. Monitirizează dezvoltarea rețelei de agenți de vînzări și creșterea profesională a acestora,
5. Susține permanent procesul de comunicare cu agennții din regiune în scopul obținerii informației despre clienți, despre concurenți, despre alte produse de asigurare existente în regiune,
Cerinte fata de candidate:
1. Studii superioare obligarorii (economie, finanțe, asigurări, bănci, jurisprudenta etc.);
2. Experiență de minim 3 ani preferabil intr-o companie de asigurări sau în alte companii din domeniul economico-financiar;
3. Cunoașterea obligatorie a limbilor română și rusă;
4. Bună cunoastere a structurilor și a mecanismelor sistemului operational de asigurări;
5. Abilități bine dezvoltate de comunicare și negociere;
6. Experiență de lucru în echipă;
7. Flexibil în comunicare și comportament;
8. Competențe manageriale.
Benificiile angajatorului:
6. Angajare conform legislației în vigoare,
7. Pachet social complet,
8. Mediu relevant de afaceri, ,
9. Remunerare competitivă (parte fixă și bonusată), motivație suplimentară.

Persoanele interesate, ce corespund cerințelor postului, sînt rugate să expedieze un CV cu indicarea postului solicitat în titlul scrisorii la adresa electronică: resurse.um@gmail.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide