Manager vânzări

SRL „Totul pentru contabil”
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
SRL „Totul pentru contabil”, anunță concurs pentru suplinirea postului vacant de Manager vânzări al paginii www.contabilsef.md. Pagina www.contabilsef.md este destinată contabililor, auditorilor, directorilor financiari, economiștilor și altor persoane care au tangență cu profesia contabilă. Conține informație utilă pentru munca de zi cu zi, cum ar fi legislația, formulare, noutăți, articole, întrebări-răspunsuri, și multe altele.

RESPONSABILITĂȚI:
- vinde serviciile și produsele paginii Contabilsef.md prin apeluri telefonice clienților existenți și noi;
- răspunde la apelurile clienților companiei, consultă privind produsele;
- asigură introducerea, verificarea și actualizarea rapidă și exactă a informației în baza de date;
- căutarea activă a clienților și creșterea volumului de vânzări;
- participarea la elaborarea materialelor promoționale și formarea ofertelor;
- alte responsabilități legate de deservirea clienților și sarcini puse.

CERINȚE OBLIGATORII:
- Româna și rusa la nivel avansat
- Comunicabil, responsabil, spirit de inițiativa
- Capabil sa inițieze si sa mențină procesul de negocieri cu clienții
- Experiență în domeniu: în vânzări, operator etc.
- Familiarizat cu mediul online ca utilizator.
- Abilitați analitice si de comunicare.
- Abilitați de lucru independent si in echipa.
- Operare sigură a aplicațiilor MS-Office.

CONSTITUIE UN AVANTAJ:
- Cunoștințe minime de digital marketing.
- Cunoștințe în domeniul contabilității.

CE OFERIM:
- Mediu organizațional favorabil dezvoltării profesionale.
- Un pachet salarial atractiv și motivant în dependență de rezultatele muncii (KPI).
- oportunități de creștere profesională și financiară
- post de muncă în cadrul unui colectiv unit în birou confortabil situat chiar în centrul orașului
- program de lucru: 8:00-17:00 (de luni până vineri).

Persoanele interesate sunt invitate sa trimită un CV pe adresa contabilsef.md@gmail.com cu specificarea postului.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide