Manager vânzări

WWW.BUSINESSMARKET.MD
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Candidatul ideal

- Studii medii sau studii superioare în curs de finalizare în domeniile economic sau juridic;
- 2 ani minim experienţă practică în vânzări va constitui avantaj;
- Cunoştinţe MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Outlook;
- Bune abilităţi de negociere şi prezentare;
- Spirit antreprenorial/motivare puternică;
- Abilităţi analitice şi conceptuale bune;
- Nivel ridicat al angajamentului şi orientare către lucrul în echipă;
- Capacitate de lucru în condiţii de stres;

Descrierea jobului

Asistenţă activă pentru întărirea loialităţii clienţilor existenţi:
- Convingerea clientului asupra avantajelor unui parteneriat pe termen lung;
- Analiză pe clienţi a mediului competitiv existent;
- Evaluarea importanţei strategice şi a potenţialului de vânzări a unui client;
- Pe baza rezultatelor analizei, folosirea cu obiectiv (necontractuală) a instrumentelor de vânzări;

Încheierea contractelor de asigurare:
- Dezvoltarea de soluţii de vânzare inovative, competitive, rapide şi complexe;
- Dezvoltarea ofertelor, negocierea si semnarea contractelor noi;

Business Market se angajează să asigure egalitatea de șanse și promovează în mod activ diversitatea, egalitatea și flexibilitatea.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail office@businessmarket.md cu indicarea funcției.
Telefon:
022-101583
Persoana de contact:
Mihail Boaghe
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide