Manager vânzări

Multifoc
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui Manageri de vânzări motivat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre.

Multifoc este o companie cu o vastă experiență în industria instalării și vânzării șemineelor. De peste 10 ani de zile, ne bucurăm să aducem căldură și ambianță în casele clienților noștri. Ne remarcăm prin profesionalismul nostru și angajamentul constant față de calitatea produselor și serviciilor noastre.

Responsabilități:
-Prezentarea produselor/serviciilor, consultarea privind caracteristicile produselor
-Calculare și prezentarea ofertei de preț clientului;
-Identificarea oportunităților de vânzare și promovarea produselor/serviciilor companiei

Cerințe și abilități:
-Minim 1 an de experiență în domeniul vânzărilor
-Abilități de comunicare, vânzare, negociere
-Cunoștințe de bază PC, sisteme CRM (constituie avantaj)
-Permis categoria B

Beneficii:
-Un post de muncă cu salariu competitiv, constituit din - salariu de bază + procente din vânzări
-Ambianță plăcută și condiţii excelente de lucru
-Susținere și ajutor la toate etapele de lucru
-Oportunitate de dezvoltare și creștere

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul la adresa multifocplus@gmail.com și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

Adresa showroomului: Chișinău, Str. Lunca Bâcului 26/1
Telefon:
078990909
Persoana de contact:
Ghenadie
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide