Manager vânzări

Optim.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
OPTIM.MD angajează: Manager de Vânzări

Responsabilități de bază:
- Identificarea potențialilor clienți corporativi, oferirea celor mai bune soluții, în baza abordării individuale;
- Efectuarea apelurilor reci și calde;
- Studierea necesităților clienților;
- Menținerea relației cu clienții actuali: expediere oferte, monitorizare termene de achitare, evaluare feedback;
- Inregistrarea si gestionarea comenzilor.
- Administrarea și actualizarea bazei de date a clienților.

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor româna și rusă;
- Competențe de comunicare atât scris, cât și oral;
- Competențe de negociere;
- Perseverență în atingerea obiectivelor;
- Nivel înalt de autoorganizare și responsabilitate, independență în lucru.

Beneficii:
- Salariu competitiv + bonus (în funcție de rezultate)
- Colectiv tânăr, într-o companie, ce se dezvoltă dinamic;
- Insușirea caracateristicelor echipamentului IT;
- Angajare oficială în câmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
- concediu anual;
- Sediu amplasat confortabil în sectorul Botanica;

CV-ul expediați la adresa: ilonetprim@gmail.com
Persoana de contact:
Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide