Manager-vanzari

GRADALOGISTIC SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 13000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania de transport si logistica GRADALOGISTIC SRL anunta concurs pentru ocuparea postului vacant de Manager-vanzari

Responsabilitati:
-Promovarea serviciilor companiei;
-Cresterea vanzarilor;
-Extinderea portofoliului de clienti a companiei - identificarea potentialilor clienti, desfasurarea negocierilor, incheierea contractelor;
-Dezvoltarea relatiilor de durata cu clientii existenti si cei noi;

Cerinte:
-Comunicabil, activ, productiv;
-Experienta in vanzari constituie un avantaj;
-Cunoasterea limbilor romana, rusa;
-Cunoasterea pachetului MS Office(Word, Excel);
-Absolvent studii medii sau superioare;

Oferim:
-Salariu fix + bonusuri;
-Un grafic de munca stabil (de la 08:30 – 17:30);
-Oportunitati de invatare si dezoltare profesionala;
-Angajare cu includerea intregului pachet social;

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul la adresa hr@gradalogistic.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide