Manager vânzări

Arsidexplus
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania Arsidexplus specializată în fabricarea de construcţii PVC , propune post vacant de manager în vânzări.

Program de lucru: Luni-Vineri 08:00 - 18:00, Sâmbătă 8:00 - 14;00

Cerinţe:

Capacitate de convingere şi abilităţi de comunicare profesională şi negociere cu clienţi
Abilităţi de utiliza PC - MS Office (Word, Excel)
Responsabilitate, precizie în lucru, dorinţă de a lucra

Responsabilităţi:

Crearea ofertelor pentru clienţi
Pregatirea şi încheierea contractelor cu clienţii
Preluarea apelurilor telefonice şi efectuarea apelurilor telefonice

Beneficii oferite:

Instruire în domeniu de ferestre și uși PVC
Loc de muncă stabil în oficiu
Serviciile GSM din partea companiei
Salariul fix din start minim 6000 lei + procent din vânzări
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide