Manager vanzari / sales manager

ALWays Transport
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 400 Până la 800 USD
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Compania noastră americană de transport și logistică caută un manager de vânzări cu experiență pentru a se alătura echipei noastre dinamică.

Responsabilități:

- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge obiectivele companiei.
- Identificarea și cultivarea relațiilor cu clienții cheie și partenerii comerciali.
- Supervizarea și coordonarea echipei de vânzări pentru a asigura performanța optimă.
- Analiza pieței și a tendințelor pentru a adapta și îmbunătăți strategiile de vânzări.

Cerințe:

- Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria transportului sau logisticii.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
- Orientare către rezultate și capacitatea de a motiva echipa.

Alăturați-vă echipei noastre pentru a construi împreună viitorul în transport și logistică!

Pentru mai multe detalii Telegram: @managersells
Telefon:
067480141
Persoana de contact:
Manager
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide