Manager vânzări imobiliare

AXA Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Suntem pasionați de ceea ce facem și dornici de a progresa în fiecare zi. Căutăm tineri entuziaști cu sau fără experiență în domeniul imobiliar, pasionați de real estate, cu dorința de învățare și dezvoltare continuă.
Dacă îți place să te implici, să vii cu idei noi și îți dorești să lucrezi într-o echipă dinamică, atunci alatură-te echipei noastre.

Persoana pe care o căutam trebuie să aibă următoarele caracteristici:

- Competențe de comunicare cu diferite tipuri de clienți
- Disponibilitate de a lucra atât la birou, cât și pe teren
- Orientat către rezultate
- Abilitatea de a lucra în echipă și flexibilitate
- Spirit de inițiativă
- Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare
*Un avantaj constituie cunoașterea limbii engleze și deținerea automobilului personal.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- Dezvoltarea portofoliului de proprietăți utilizând bazele de date proprii, dar și prin prospectare continuă
- Consilierea clienților în procesul de vânzare/cumpărare sau închiriere
- Prospectarea ofertelor în domeniul imobiliar
- Asistarea clienților în negocieri și la încheierea tranzacțiilor imobiliare
- Dezvoltarea relațiilor profesionale cu clienții
- Perfecționarea permanentă pentru a putea oferi servicii complete în domeniul imobiliar
- Participare la traininguri de vânzări

Beneficii pe care le oferim:

- Pachet salarial motivant, corelat cu performanțele
- Telefon cu abonament cu minute nelimitate și internet mobil
- Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru la standarde occidentale - birou modern
- Trainiguri de perfecționare a tehnicilor de vânzare și negociere

Descrierea companiei

Suntem o echipă dinamică și entuziastă. Încă de la înființare, compania noastră a urmărit promovarea serviciilor de calitate, adoptarea unei atitudini responsabile și competente față de clienții noștri și nu în ultimul rând formarea unei echipe de profesioniști tineri, dinamici, capabili să ofere soluții imobiliare de un înalt nivel calitativ. Pentru o dezvoltare de succes AXA IMOBIL promovează în rândul angajaţilor săi valorile sale fundamentale precum standarde profesionale înalte, integritate, demnitate şi, nu în ultimul rând, munca în echipă.

Vă rugăm să expediați un CV cu poza anexată la adresa: hr@axaimobil.md
Телефон: 078888204, 022-109088
Контактное лицо: Tatiana
E-mail: hr@axaimobil.md
Сайт: http://axaimobil.md
Telefon:
078888204, 022-109088
Persoana de contact:
Tatiana
Site:
www.axaimobil.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide