Manager vanzari - brokeraj vamal si logistica

Vammes Trade
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:

Dezvoltarea afacerii:
- Identificarea și atragerea de noi clienți în domeniul brokerajului vamal și al logisticii.
-Extinderea portofoliului de cliențiprin tehnicide vânzare și networking.

Managementul Relațiilor:
-Menținerea și îmbunătățirea relațiilor cuclienții existenți.
-Colaborare activă cu clienții pentru identificarea exactă a cerințelor și nevoilor lor.

Planificarea Strategiilor de Vânzări:
-Crearea și implementarea planurilor de vânzări pentru atingerea obiectivelor stabilite.
-Utilizarea datelor de piață pentru a ajusta strategiile și a răspunde dinamic la schimbările din piață.

Cerințe:

Competențe de Comunicare: Excelente abilități de comunicare scrisă și verbală.
Abilități de Negociere: Capacitate demonstrată de a negocia contracte eficient.
Competențe IT: Proficiență în utilizarea pachetului Microsoft Office și CRM.

Beneficii:

-Salariu competitiv
-Bonusuri de performanță
-Opțiuni de muncă flexibilă
- Oportunități de dezvoltare profesională
-Concediu suplimentar plătit
-Beneficii wellness
Telefon:
068522264
Persoana de contact:
Marina Toma
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide