Manager turism

4 Seasons Travel
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Manager de vânzări în agentia de turism 4 Seasons Travel
În fiecare lună creşte numărul clienţilor noştri. În acest context agentia de turism
“ 4 Seasons Travel“din oraşul Chișinău este în căutare de manager de vânzări în echipa noastră.

Responsabilități:
- Preluarea și procesarea solicitărilor primite
- Consultarea clienţilor
- Alegerea, rezervarea turului
- Însoţirea informaţională a clienţilor

Cerinţe:
- Abilități de utilizare a programelor Microsoft Word, Excel, Google documente
Vorbire orală și scrisă corectă, sociabilitate, rezistență la stres, dorință d-e a învăța, orientare spre rezultat
- Experiența de lucru în vânzări și turism reprezintă un avantaj
Condiţii de muncă:
- O echipă tânără și prietenoasă, birou confortabil în centrul Chișinăului
- Instruire gratuită şi rapidă de la zero la nivel de expert, de asemenea și instruire suplimentară pentru a îmbunătăți cunoștințele în domeniul turismului
- Posibilitatea de a se dezvolta și de a construi o carieră în domeniul turismului
- Posibilitatea de a vizita multe ţări şi hoteluri în cadrul unor infotururi
- Salariu: fix + % din vânzări
- Programul de lucru: Luni – vineri 10:00 - 19:00. Sâmbătă 10:00-15:00 / Duminica - zi liberă
Vrei să faci parte din echipa noastră? Atunci trimite CV-ul cu o poză şi cu indicarea postului vacant pe e-mail info@fourseasons.md
Telefon:
068777426, 068777851
Persoana de contact:
Mariana Grajdeanu
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide