Manager resurse umane

producere
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Сompanie de producere
Responsabilităţi de bază:
· Perfectarea procedurilor privind relațiile de muncă (angajare,demisie, încetare a contractului individual de munca, modificare a condițiilor contractuale, diferite tipuri de concedii, etc.) în conformitate cu solicitările parvenite la zi.
· Asigurarea evidenţei curente în registrele privind personalul.
· Gestionarea dosarelor personale ale angajaților.
· Asigurarea unei bune evidențe a carnetelor de muncă.
· Întocmirea şi verificarea tabelelor de pontaj.
· Prezentarea rapoartelor solicitate.
Cerințe de bază:
· Studii superioare.
· Cunoştinţe temeinice ale legislaţiei muncii;
· Competente de aplicare a legislaţiei muncii şi de găsire a soluţiilor la situaţii complexe;
· Cunoaşterea limbilor române şi ruse la nivel avansat (atît scris cît şi vorbit);cunoasterea unei limbii engleze;
- Abilități înalte de comunicare, responsabilitate, și spirit organizatoric;
- Responsabilitate, capacitate de concentrare şi atenţie distributivă bine dezvoltate;
Oferta companiei:
- Salariu fix achitat fara întîrziere
- Condiţii optime de muncă
- Pachet social deplin.
- Program de muncă: Luni – Vineri

Va rugam sa expediati CV-ul cu indicarea functiei la adresa de e-mail: d.tatianahr@gmail.com
Telefon: 069494817
Telefon:
069494817
Persoana de contact:
Tatiana
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide