Manager relații clienți corporativi, salariu 11 000 lei

Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cea mai mare platformă de joburi din Romania, cu peste 3 000 000 utilizatori, își mărește echipa de specialiști!

Candidatul ideal:
- Abilităţi excelente de comunicare;
- Сunoașterea limbii române la nivel avansat;
- Gândire orientată spre rezultate şi spre clienţi;
- Persoană hotărâtă, fermă în luarea deciziilor și ambițioasă;
- Capacitatea de auto-organizare şi o largă viziune strategică, dinamică;
- Cunoştinţe de operare PC;

Responsabilități:
- Gestionarea, coordonarea și participarea la proiect;
- Gestionarea și monitorizarea proiectelor încredințate conform procedurilor companiei;
- Coordonarea cu centrul de competență;
- Gestionare, contacte și negocieri cu clienții, atît din punct de vedere tehnic, cît și comercial;

Ce iți oferim:
- Venit financiar bazat pe performanță;
- Bonusuri substanțiale;
- Condiții de lucru excelente;
- Training-uri zilnice și perspectiva unei cariere de succes.
- Posibilitatea de dezvoltare profesională într-o companie în plină ascensiune, alături de un colectiv tânăr şi dinamic.
- Program de muncă: luni-vineri, orele 9.00-18.00;
- Salariu prima lună de stagiere 5000 lei, dupa stagiere 8000 lei + KPI

Expediați CV-ul pe adresa hr@aiva.group cu mențiunea "Manager Relații Clienți Corporativi" și indicarea telefonului de contact sau
Telefon:
079694830
Persoana de contact:
Кристина
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide