Manager oficiu | manager resurse umane

Biroul National al Asiguratorilor Auto (BNAA)
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 13500 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Funcţia de bază: acordarea asistenței organului executiv, management-ul corespondenței oficiale / documentelor interne ale Biroului, atribuții de gestiune a resurselor umane în conformitate cu actele normative interne și Statutul BNAA.

Cerințe față de candidat:
- Studii universitare de licență (domeniul juridic/economic va constitui un avantaj);
- Experiență în domeniul managementului de oficiu / resurselor umane;
- Cunoștințe de operare la calculator – Sistem intern de gestiune a documentelor E-management, Microsoft Office (Word, Excell, Power Point), Internet;
- Cunoașterea limbii române/ruse – nivel fluent, a limbii engleze – nivel mediu;
- Aptitudini de comunicare, lucru în echipă, planificare şi organizare;
- Determinare și interes pentru dezvoltarea personală, cât și a proceselor interne ale biroului.

Principale atribuții funcționale:
- Oferirea suportului necesar în activitatea organului executiv;
- Îndeplinirea sarcinilor de ordin logistic întru exercitarea activității operaționale a Biroului;
- Înregistrarea/repartizarea corespondenței oficiale/ a documentelor interne prin intermediul Sistemului informațional intern E-management;
- Elaborarea actelor aferente gestiunii resurselor umane pentru personalul BNAA;
- Oferirea consultațiilor / informațiilor solicitate de persoane păgubite / petiționari, în limita atribuțiilor funcționale;
- Alte atribuții delegate de organul executiv.

Beneficiile oferite de BNAA:
- Experiență profesională în domeniul managementului oficiului/resurselor umane;
- Mediu de muncă modern și prietenos;
- Procese de activitate digitalizate;
- Pachet salarial competitiv.

Persoanele interesate sunt invitate să depună Curriculum Vitae însoțit de o scrisoare de intenție, pe adresa Biroului Național: str. M. Kogălniceanu 16, mun. Chișinău, sau în format electronic, pe adresa de e-mail: bnaa@bnaa.md, până la data de 15 martie 2024.

Vor fi contactați pentru susținerea interviului doar candidații selectați.

Informații suplimentare la tel: 022 221 970 / 079303335 sau prin intermediul adresei oficiale de e-mail: bnaa@bnaa.md.
Telefon:
079303335, 022-221970
Persoana de contact:
Diana Morteanu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide