Manager logist - cu experiență de muncă

CARGOPALET
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Responsabilități:
1. Elaborarea metodologiei de a atrage noi clienți.
2. Consultarea clienților cu privire la servicii și caracteristicile tehnice.
3. Stabilirea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei.
4. Rezolvarea problemelor operative de logistică (comenzi, distribuție, transport).
5. Optimizarea procesului de transport al mărfii și asigurarea eficientă a îndeplinirii comenzilor.

Candidatul ideal:
1. Studii superioare.
2. Cunoașterea limbii române și ruse fluent.
3. Posedarea aplicațiilor MS Office (Word, Excel).
4. Abilități excelente în vânzări, abilități de comunicare, negociere și de convingere.
6. Rezistent la stresurile cauzate de situații neprevăzute, insuficiența de timp, situațiile de conflict.

Noi oferim:
1. Salariu motivant + premii.
2. Atmosferă de lucru dinamică, în care cu siguranță nu te vei plictisi.
3. Pachet social complet.
4. Sprijin și suport din partea echipei.
5. Cafea, ceai și nu doar.
6. Program de lucru stabil (Luni-Vineri, 09:00-17:00)

Te-am convins să faci parte din echipa noastră?
Expediați CV-ul pe adresa de e-mail: cargopalet.srl@gmail.com cu mențiunea Manager Logist.
Persoana de contact:
ROPOT Grigore
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide