Manager în domeniul imobiliar, departamentul vînzări si chirie

Compania imobiliară “M2 Partener Imobiliar” SRL:
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania imobiliară “M2 Partener Imobiliar” SRL este în cautare de tine!

Daca vrei să fii parte a unei echipe cu concept nou de lucru, noi te așteptăm să obținem success împreună!

CERINȚE:

cunoașterea limbii de stat și ruse, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
experiență de muncă în domeniu, minim 1 an
abilități de comunicare;
studii superioare;
entuziasm, concentrare pe rezultate;
capacitate de analiză și decizie;
rezistență la stres, independență și dinamism;
motivație puternică pentru realizări financiare semnificative;
permis de conducere, cat. B, constituie un avantaj.
RESPONSABILITĂȚI:

capacitatea de a lucra atît individual cît și în echipă;
competențe de negociere;
identificarea persoanelor care doresc să facă achiziții imobiliare;
completarea bazei de date, deja existente;
intermediere între vanzător și cumparator sau între proprietar și chiriaș;
promovarea ofertelor pentru potențialii clienți;
găsirea de nișe noi pe piață pentru dezvoltarea de parteneriat;
CONDIȚII:

venit: direct proportional eforturilor depuse +Bonus;
asistență individuală și training permanent pentru toții angaații, în dependență de capacitățile profisionale;
oficiu în centru orașului și o echipă tînără de muncă;
program de lucru flexibil;
telefon de serviciu și cărți de vizită.
Fii parte a echipei noastre!

Metru sigur! Metru cinstit! Metru pătrat!

Cei interesaţi vă rugăm să ne expediați CV-ul la adresa: hr@m2.md sau să ne contactați la nr.de telefon: (0 22) 22 83 00, mob: 068122212.
Telefon:
060740300
Persoana de contact:
Valeria
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide