Manager departament HR

Bisar
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Descrierea postului:
• Conceperea si publicarea anunturilor de recrutare conform descrierii si a specificatiilor posturilor;
• Analiza si selectarea CV-urilor/aplicatiilor ;
• Sustinerea interviurilor programate;
• Realizarea rapoartelor de interviu si a descrierii profilului candidatilor;
• Gestionarea si actualizarea bazei de date a aplicantilor si a altor rapoarte specifice;
• Realizarea si transmiterea feedbackului si a ofertelor de angajare catre candidati;
• Mentinerea relatiei cu toate partile implicate in procesul de Recrutare si selectie.

Candidatul ideal:
• Studii superioare;
• Competente avansate de comunicare si relationare;
• Atitudine deschisa si pozitiva, orientare spre persoane.
• Abilitati de organizare si planificare;
• Limba rusa- nivel conversational
• Operare PC - MS Office (Word,Excel,PPT), navigare internet -nivel avansat
• Experienta in domeniul Recrutare si selectie- constituie avantaj;

Beneficii:

• Spatiu de lucru modern;
• Angajare oficială + pachet social;
• Grafic 8h/zi;
• Echipa prietenoasa;
• Instruire si suport in perioada de adaptare;
• Posibilitatea de a acumula experienta intr-o companie aflata in plina dezvoltare, alaturi de o echipa pentru care integritatea, profesionalismul și excelenta, reprezinta valori asumate.
• Avansare profesionala garantata

Despre noi:
Bisar, este compania specializata in servicii de recrutare, care ofera consultanță de specialitate si servicii profesionale pentru clientii doritori de a obține un loc de muncă legal în Polonia.
Principalul motor al activitatii noastre il reprezinta oamenii - motiv pentru care am investit si vom investi intotdeauna in angajatii nostri prin stagii de pregatire si suport continuu din partea team leaderilor si a managementului.
Telefon:
068665503
Persoana de contact:
Daniela
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide