Manager de vînzări

Top-Vet Distribution
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania «Top-Vet Distribution» SRL , importator si distribuitor de premixuri vitamino-minerale si aditivi furajeri, angajează manager de vînzări.

Responsabilități:
- Evidența clienților existenți și identificarea, atragerea altor noi;
- Vânzări la telefon;
- Vânzări la întâlniri fizice;
- Deplasări pe teritoriul Republicii Moldova și în afara țării;
- Operarea obligatorie în AMO CRM;
- Evidența actelor de firmă;
- Rapoarte săptămânale.

Cerințe :
- Persoana trebuie PRIORITAR să dețină următoarele calități personale:
Amabilă, convingatoare, bine dispusă, încrezută, insistentă, atentă la detalii, comunicabilă, ageră, aspect fizic plăcut, proactivă, organizată și responsabilă
- Cunoasterea avansată scrisă și vorbirea fluentă obligatorie a limbilor română și rusă, engleza - este un avantaj.
- Persoană flexibilă, care învață lucruri noi ușor, din mers.
- Cunoașterea calculatorului;
- Detinerea permisului de conducere este un avantaj.
- Experiența de lucru constituie un avantaj;

Compania oferă:
- Angajare oficială;
- Salariu fix, in dependență de calificare, 8000-20000 lei + bonusuri din vînzări (fara limite);
- Achitarea celui de-al 13-lea salariu;
- Instruirea profesionistă;
- Training-uri de dezvoltare profesională și personală;
- Participarea la seminarii de profil;
- Consultanță și suport atît local cît și din partea specialiștilor din afara țării;
- Achitarea abonament nelimitat orange.
- Lucru într-un oficiu modern și colectiv tînăr și plăcut;

Program de muncă:
Luni – Vineri
8:30-17:30

Adresa: Chişinău, str. Alecu Russo 15.

CV-ul dvstră îl trimiteți la adresa de email: topvetdistribution@gmail.com
Telefon:
068666600
Persoana de contact:
Radu Artin
Site:
www.topvet.md
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide