Manager de vinzari

HR-Consulting (www.search4staff.com)
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting (WWW.SEARCH4STAFF.COM), la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Key Account Manager
Sales manager
Manager de vinzari - clienti principali
COMPANIA: Rețeaua magazinelor de produse chimice de uz casnic și produse cosmetice.

RESPONSABILITATI:
- Promovarea si vinzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Dezvoltarea punctelor de vinzare, extinderea gamei de marfuri,expunerea;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii noi si existenti;
- Adoptarea masurilor pentru cresterea vinzarilor;
- Controlul creantelor, evidenta rapoartelor;
- Realizarea obiectivelor de vinzari lunare/anuale.

CERINTE FATA DE CANDIDATI:
- Studii superioare ;
- Cunoasterea limbilor RUSA SI ROMANA;
- EXPERIENTA IN DOMENIUL VINZARILOR ;
- Cunoasterea specificului vinzarilor in Modern Trade;
- PERMIS DE CONDUCERE, CATEG.B, AUTOMOBIL PROPRIU;
- Abilitati de comunicare si puterea de a convinge;
- Personalitate activa cu initiativa si perseverenta.
- Orientare spre rezultat;

CONDITII:
- Salariu competitiv (1 luna 6000 +% , a 2 luna -7000 +% , 3 - 8000+%)
- Premii si bonusuri in functie de indeplinirea sarcinilor
- Posibilitatea de crestere profesionala si dezvoltarea carierei
- Compensarea cheltuielilor de transport (combustibil, transport), plata convorbirilor telefonice
- Lucru intr-o echipa tinara si prietenoasa.

CONTACTE:
Cei interesati sunt rugati sa transmite CV la adresa de Email: zz30@search4staff.com
sau sunati 062101257, 022876557.
In CV indicati postul vacant: “KAM”
Doar persoanele selectate vor fi contactate.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide