Manager de vânzări

Tehnostom Lux
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui profesionist dedicat și dinamic pentru a se alătura echipei noastre în calitate de Manager Vânzări la Tehnostom Lux. Compania noastră este unul din liderii în importul și distribuția de utilaje stomatologice de ultimă generație, contribuind la progresul domeniului medical.

Responsabilități:

-Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare pentru a atinge și depăși obiectivele stabilite.
-Identificarea și dezvoltarea relațiilor cu clienții noi și existenți.
-Furnizarea de consultanță tehnică și soluții personalizate pentru nevoile specifice ale clienților.
-Coordonarea eforturilor de vânzare cu colegii pentru a asigura satisfacția clienților și îndeplinirea cu succes a comenzilor.

Cerințe:
-Experiență demonstrată în vânzările B2B, preferabil în domeniul echipamentelor medicale sau stomatologice.
-Abilități excelente de comunicare și negociere.
-Orientat către rezultate și capabil să lucreze într-un mediu dinamic.
-Cunoștințe tehnice în domeniul stomatologiei reprezintă un avantaj.
-Permis de conducere cat. B și experiență de conducere.

Beneficii:
-Pachet salarial competitiv și bonusuri de performanță.
-Oportunități de avansare în cadrul companiei.
-Mediu de lucru dinamic și stimulant.
-Dacă sunteți pasionat de vânzări, aveți abilități remarcabile de comunicare și doriți să vă alăturați unei echipe de succes, trimiteți CV-ul
Persoana de contact:
Valentin
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide