Manager de relații cu clienții

Expert English School
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 7000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Școala de engleză EXPERT ENGLISH SCHOOL - Cu o experiență de 7 ani și peste 12.000 de elevi mulțumiți, oferim cursuri Online , pentru toate vârstele. Inspirăm noi viziuni, facilităm oportunități și oferim libertatea de a comunica în engleză cu oricine în întreaga lume. Prin sprijinul nostru, oamenii își pot îmbunătăți cariera, pot călători și interacționa cu persoane din toate colțurile globului.

În prezent, căutăm un administrator comunicativ și pozitiv, cu ochii aprinși, care să se integreze în atmosfera noastră! :)

Responsabilitățile tale vor include:
- Vei asigura o experiență frumoasă fiecărui aplicant în parcurgerea tuturor etapelor de a deveni student Expert English School.
- Vei livra informații despre serviciile Expert English School ajutându-i să aleagă cele mai potrivite condiții pentru a studia Engleza;
- Vei avea grijă să introduci și să monitorizezi informațiile privitor la potențialii stundenți;
- Vei fi responsabil de semnarea contractelor.

Te așteptăm în echipa noastră dacă:
- Ești o persoană pozitivă, comunicativă, capabilă să se înțeleagă ușor cu oricine;
- Învățare rapidă și adaptabilitate la noutăți;
- Ești gata să iei responsabilitatea pentru activitățile și rezultatele scolii;
- Experiența anterioară ca manager de vinzari ar fi un avantaj. Luăm în considerare și candidații fără experiență, dar dornici să se dezvolte rapid în echipa noastră de excepție. Te vom învăța tot ce este necesar!

Ce oferim în schimb:
- Venit între 7000 și 15000 lei lunar. La rezultate ridicate, câștigurile tale nu au limită;
- Plată transparentă și la timp;
- Loc de muncă de acasa, uneori la oficiu școlii.
- O introducere detaliată în activitate pentru a te familiariza rapid;
- Oportunitatea de a avansa în carieră până la funcția de Senior Administrator, Manager, Director Executiv;
- Posibilitatea de a participa gratuit la cursurile academiei;
- Program de lucru - 5/2.

Pentru a primi un răspuns în cel mai scurt timp posibil, vă rugăm să completați formularul următor: https://forms.gle/V86vot43G3fKRh2E8
Telefon:
079557788
Persoana de contact:
Ion Ursu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide