Manager de oficiu

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
HR-Consulting – lider in recrutarea personalului, la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant: MANAGER DE OFICIU.

COMPANIA:
-Unul dintre cele mai mari Holdinguri din Moldova.

DESCRIEREA POSTULUI:
- Lucrări de secretariat,
- Tinerea evidenței documentelor,
- Recepționarea și transmiterea de apeluri,
- Lucru cu corespondenta oficiala,
- Evidenta registrelor curente,
- Prezentarea rapoartelor solicitate.

CERINTE:
- Studii superioare finisate,
- Experienta intr-o funție similară mai mult de 1 an,
- Abilități scrise și verbale în limbile Română si Rusă,
- Cunoasterea unei Limbi straine - Engleze sau Franceze la nivel avansat este OBLIGATORIU!
- Cunoştinţe avansate de operare la calculator - Microsoft Office (Word, Excel, etc),
- Cunoștințe și abilități de a lucra cu tehnica de birou la nivel avansat,
- Abilitati de organizare, disciplina, munca în echipă.

BENEFICII:
- Salariu motivant + pachet social,
- Oficiu modern,
- Acoperirea cheltuielilor de comunicare.

CONTACTE:
Cei interesati de pozitia vizata sint pugati sa transmite CV la adresa de Email: ns50@search4staff.com

In CV indicati postul vacant: “Manager de Oficiu”.

Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide