Maistru de șantier (incalzire, apeduct si canalizare)

Palace Construct SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 20000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania Palace Construct Srl lider in instalatiile ingineresti de incalzire, apeduct si canalizare, angajeaza Maistru de șantier.

Cerinte:
1. Studii superioare in constructii, sistemele ingineresti ( incalzire, apeduct si canalizare).
2. Experienta in domeniu - sa cunoasca standardele si normele de lucru.
3. Persoana ordonata, punctuala, onesta, comunicabila, cu spirit organizatoric
4. Cunoasterea limbilor romana si rusa
5. Cunoasterea calculatorului la nivel elementar (Windows, MS Office, Internet, E-mail)

Responsabilitati:
1. Controlul executarii lucrarilor in conformitate cu proiectul, normele si standardele in vigoare;
2. Controlul documentelor tehnice, rapoartelor si darilor de seama corespunzatoare;
3. Monitorizarea angajatilor aflati in subordine;
4. Efectuarea verificarilor hidraulice a retelelor;
5. Completarea cartii tehnice;
6. Elaborarea observatiilor si recomandarilor de inlaturare a incalcarilor depistate;

Compania ofera salariu atractiv, pachet social deplin, prime si bonusuri in functie de rezultatele obtinute, posibilitati de crestere profesionala, programe de instruire si formare profesionala, lucru intr-un colectiv tinar, prietenos si binevoitor.

Daca corespundeti cerintelor expediati CV-ul dvs. la adresa de e-mail palaceconstruct.md@gmail.com mentionind postul pentru care aplicati.
Telefon:
069602770
Persoana de contact:
Petru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide