Maestru receptor (мастер приемшик)

Wolf
Oraș: Florești
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 6000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Wolf este o companie în creștere, și în prezent avem oportunitatea deschisă pentru funcția de Maestru receptor(мастер приемшик)Auto-Service.Suntem concentrați pe oferirea serviciilor de calitate, crearea relațiilor de încredere cu clienții noștri.

Responsabilități:
- Controlul operațiunilor zilnice în Auto-Service ( asigurarea activităților după standardele noastre de calitate)
- Luarea deciziilor rapide și eficiente pentru optimizarea activităților în Auto-Service
- Comunicarea și gestionarea relațiilor cu clienții, pentru asigurarea consultațiilor/asistență la cel mai înalt nivel
- Gestionarea echipei de angajați, motivarea și oferirea sprijinului pentru dezvoltarea profesională
- Elaborarea rapoartelor periodice referitor la performanțelor financiare.

Ce căutăm în noul coleg:
- Experiența în domeniu similar minim 2 ani
- Permis categoria B (obligatorii)
- Cunoașterea PC, Microsoft Office (obligatoriu)
- Studii superioare sau medii (obligatoriu)
- Cunoașterea excelenta despre construcția și funcționalitatea automobilului
- Competențe excelente de comunicare, capacitatea de a rezolva conflicte într-un mod calm
- Flexibilitate și dorința de a creste profesional.

Ce oferim:
- Pachet social deplin, inclusiv asigurarea medicală, + alte beneficii
- Oficiu dotat cu totul necesar
- Telefon de serviciu
- Reduceri la serviciile prestate de către compania
- Program de lucru de luni pina vineri (8.00-18.00), sâmbătă (8.00-14.00)
- Posibilitatea de creștere a venitului stabil prin oferirea sistemului de bonusuri
- Salariu atractiv și motivant în dependență de capacitățile candidatului
- Lucru într-o echipa tânără, dinamică, dornici de a creste profesional.

Date de contact:
060376566 Andrei,
sau:
Str.Mihai Eminescu 134, or.Florești
Telefon:
069719343
Persoana de contact:
Andrei
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide