Lucrează la depozitul de cosmetice loreal din Israel, Tările de jos

STREFA EU
Oraș: Bălți
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 2800 Până la 3400 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Lucrător la depozitul de cosmetice LOREAL Israel, Tel Aviv, Bat Yam, Netanya, Ashdod, Haifa Țările de Jos, Rotterdam, Niekerk

Cerințe pentru candidați Pașaport valabil

Nu este nevoie de experiență de lucru

Responsabilitati:

Controlul calității ambalajului și produselor
Sortarea si ambalarea produselor
Productie automatizata
lucrul cu un scanner
Conditii de lucru:

Program de lucru: 8-10-12 ore/zi, 5-6 zile pe săptămână
SALARIU:
de la 12 USD pe oră Israel
Zile libere - sâmbătă, duminică;
Haina de lucru este asigurata de catre angajator;
Masa pe cheltuiala angajatorului;
Cazarea pe cheltuiala angajatorului
Transportul la locul de munca pe cheltuiala angajatorului
Contract oficial de la 6 luni la 3 ani cu posibilitate de prelungire.
La sosire, reprezentanții noștri se întâlnesc la aeroport, eliberează permis de muncă.Se stabilesc într-un apartament. Suport juridic complet pe toata durata contractului.Pe teritoriul Ucrainei, asistenta in rezervarea biletelor de avion.Inainte de plecare, toti clientii nostri sunt instruiti in biroul nostru.

tel.096 508 91 80 viber/whatsApp/Telegram

095 315 61 30 viber/whatsApp/Telegram

093 815 82 82 viber/whatsApp/Telegram Licență AE 291647
Telefon:
+380965089180, +380938158282, +380953156130
Persoana de contact:
Elena
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide