Lucrători la uzina pieselor pentru tractoare

Birja.md
Oraș: Chișinău
Studii: Medii
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Uzina de producere piese pentru tractoare angajează muncitori necalificați în cadrul uzinei.
Lucrul se desfășoară în uzina specializată în piese de schimb pentru tractoare și camioane.
Ai nevoie doar de pașaport român sau oricare pașaport EU.

Atribuții de serviciu:
- Suspendarea pieselor pe anumite dispozitive;
- Îndepărtarea pieselor după vopsire și ambalarea în recipiente speciale;
- Controlul calității pieselor de schimb;

Beneficii:
- Program de muncă stabil 8-10 ore/zi;
- Contract legal de muncă fără comision;
- Cazare și transport asigurate de angajator;
- Salariu atractiv plus bonusuri lunare;

Pentru a afla mai multe detalii și a rezerva un loc de muncă, sună la numărul 079-99-99-74.
Telefon:
067537777
Persoana de contact:
Consultant
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide