Logistica stocuri - aprovizionare magazine

Preturi Pentru Tine SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinţe:
Cunoştinţe avansate Excel şi lucru cu rapoarte.
Studii superioare finalizate (studii economice - prezintă avantaj);
Bune abilităţi dе comunicare şi planificare, organizare şi prioritizare a activităţilor;
Persoană ordonată, punctuală şi atentă la detalii;
Cunoaşterea limbii române este obligatorie

Responsabilităţi:
Responsabil de aprovizionarea magazinului şi pregatirea comenzilor.
Actualizarea bazei de date corect cu privire la intrările şi iesirile de marfă;
Analizarea procentelor în care s-a vîndut în magazin şi a cantităţilor de marfă existente în depozit în scopul pregătirii mărfii;
Întocmirea listelor de marfă în urma analizei informaţiilor obţinute din magazine;
Gestionarea diverselor situaţii aparute în magazine: produse cu vînzări mari, cereri ale clienţilor pentru anumite mărfuri, etc.;
Realizarea avizelor de însoţire a mărfii
Stabilirea unui program de încărcare a mărfii.
Întocmirea facturilor fiscale

Oferta companiei:

Angajare oficială, pachet social complet;
Program de lucru full time;
Salariu motivant;
Posibilitate de creștere profesională;
Echipă tânără și dinamică.
Telefon:
078881302
Persoana de contact:
Anna Satravca
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide