Laborant-tehnolog (materiale de construcție)

Beton-Industrie S.R.L
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Sarcini și responsabilități:
⦁ Prelevări și încercări fizice pentru materiale de construcție (în special aditivi și amestec de beton);
⦁ Prepară probe și soluții specifice testării și analizei;
⦁ Realizarea măsurătorilor parametrilor pe parcursul procesului tehnologic;
⦁ Efectuează testele analitice calitative și cantitative pentru materii prime, produse intermediare, produse finite cu respectarea normelor de bună practică în laborator și a normelor de bună practică de fabricație;
⦁ Înregistrează rezultatele activităților efectuate în formulare specifice;
⦁ Întocmește buletinele de analiză și documentația specifică de laborator.
Cerințele față de candidat:
⦁ Studii superioare (specializare Construcții(Producerea betonului));
⦁ Cunoașterea aprofundată a Regulilor de bună practică de Laborator;
⦁ Experiență într-o poziție similară de cel puțin 2 ani;
⦁ Capacitate de comunicare clară și concisă;
⦁ Responsabilitate, atenție de la detalii.
Beneficii și alte informații:
⦁ Pachet social integral;
⦁ Regim de muncă: de la 8:00-17:00.
⦁ Locul de muncă: Mun.Chișinău, str.Industriala 8
Telefon:
069111722
Persoana de contact:
IGOR
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide