Kinetoterapeut

Kineto+
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerinte catre candidat :

Studii superioare in domeniul Kinetoterapiei sau reabilitatii fizice;
Experienta de lucru in domeniul kinetoterapiei, preferabil in mediul clinic;
Cunoasterea metodelor si tehnicilor moderne din kinetoterapie;
Capacitatea de a lucra in echipa si abilitati bune de comunicare cu pacientii;
Grija fata de pacienti si etica profesionala.

Responsabilitati :

Efectuarea procedurilor si exercitiilor directionate catre recuperarea organismului ;
Monitorizarea si documentarea progresului pacientilor;
Mentinerea si actualizarea cunostintelor in domeniul kinetoterapiei cu implimentarea noilor metode de tratament;
Asigurarea securitatii pacientului in timpul procedurilor.

Conditii de munca :

Oferim pachet social complet ( asigurare medicala, concediu anual platit etc.)
Grafic de lucru stabil : de luni pana vineri, sambata si duminica zile de odihna.
Perfectionare continua in cadrul centrului; desfasurarea seminarelor, cursurilor.

Daca sunteti cointeresati, trimiteti CV-ul la adresa electronica atasata mai jos.
Telefon:
067165202
Persoana de contact:
Irina
Site:
www.kineto.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide