Jurist

O.P.P. ”ALFIN-PROTECT” SRL filiala Chișinău
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
- Verificarea și redactarea actelor cu caracter juridic;
- Pregătirea actelor pentru participarea la achiziții publice;
- Acordarea de asistență juridică și colaborarea cu partenerii;
- Perfectarea contractelor civile și actelor cu caracter juridic;
- Lucrul cu debitorii;
- Colaborarea cu instituții de stat și privat;
- Îndeplinirea formalităților legale cu privire la angajarea salariaților;
- Rezolvarea problemelor de natură administrativ-juridică.
- Participarea la examinarea litigiilor în instanţele judecătoreşti;

Oferim:
- Salariu fix - de la 6 000 lei in crestere;
- % din încasări;
- Program de munca Luni - Vineri 09:00 - 17:00
- Numar de serviciu.

Persoanele interesate pot telefona pe numerele indicate sau pot expedia CV-ul la adresa: alfin.jurisconsul@gmail.com
Telefon:
079888809
Persoana de contact:
Dumitru Șaptefrați
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide