Jurist

ICS Diamedix Impex SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 10000 Până la 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Candidatul Ideal
* Studii in domeniul juridic finalizate;
* Cunostinte operare PC (Microsoft Office);
* Limba Engleza – prezinta avantaj;
* Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
* Initiativa, atentie la detalii, orientare spre rezultate.

Descrierea jobului
* Intocmirea contractelor societatii, pe drafturi prestabilite si agreate de Departamentul Legal (vanzare-cumparare, chirie, comodat, service);
* Verificarea contractelor primite de la partenerii societatii
* Inregistrarea, evidenta si arhivarea fizica a tuturor contractelor societatii;
* Gestionarea in format electronic a situatiei tuturor contractelor incheiate de catre companie cu clientii;
* Intocmirea documentatie de participare la licitatii..
* Organizare si verificarea contractelor de achizitii publice
* Reprezentarea firmei în relatiile cu institutiile abilitate in domeniu
* Centralizarea si emiterea rapoartelor de activitate si evidentele specifice postului
* Indeplineste orice alte sarcini specifice postului de jurist.
Telefon:
078883892, 022-994901
Persoana de contact:
Irina Barcari
Site:
diamedix.ro
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide