Jurist

CA Macari Oleg
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Experiență de activitate în cadru întreprinderilor comerciale
Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat (atât verbal cât și scris).
Utilizator avansat PC, cunoașterea MS Word, Excel.
Responsabilități:
1. Întocmirea unui spectru larg de acte juridice din toate ramurile de drept, cu accent pe dreptul civil.
2. Colectarea și sistematizarea informațiilor parvenite.
3. Expedierea și recepționarea corespondenței.
4. Înregistrarea cererilor, interpelărilor, pretențiilor la instituțiile relevante.
5. Asistarea avocatului în cadrul ședințelor de judecată.
Factori care vor oferi un avantaj candidaților în procesul de selectare:
1. Dorința de a exercita stagiul profesional în avocatură.
2. Experiență anterioară de muncă în domeniul dreptului.
3. Cunoașterea limbii engleze.
4. Permis de conducere categoria B.
Persoana de contact:
Macari Oleg
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide