Jurist / юрист

Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Acordarea suportului juridic in activitatea companiei;
- Gestionarea documentelor de interes general al companiei;
- Întocmește și redactează documente juridice – contracte, acte adiționale, cereri, notificări, somații, etc.;
- Ţine evidenţa actelor legate de activitatea companiei.

Cerințe și abilități:
- Studii superioare juridice;
- Cunoașterea fluentă a limbilor: română și rusă;
- Abilități de comunicare, implicare și atenție la detalii;
- Capacitate de analiză și sinteză a informației;
- Spirit organizatoric bine- dezvoltat, responsabilitate.

Ce oferim:
- angajare oficială;
- Onorariu lunar motivant;
- Mediu de lucru confortabil;
- Posibilități de dezvoltare personală și profesională.

Selectarea candidatilor se face pe baza de CV: dka.group.hr@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide