Jurist - achizitii publice

Tincomert Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
1. Studii superioare in drept;
2. Experienta in domeniu mimim 3 ani;
3. Nivel înalt de inteligență, responsabilitate și exigență;
4. Capacități bune de analiză și sistematizare a informației;
5. Abilități înalte de comunicare;
6. Capacitate de păstrare a informațiilor/ secretelor obținute în timpul serviciului (angajatul va semna o declarație de nedivulgare);
7. MS Office

Parte din fisa postului:
Juristul va avea următoarele responsabilități:
1. Elaborarea și redactarea contractelor și altor acte juridice;
2. Elaborarea cererilor de chemare în judecată, referințelor, cererilor și demersurilor în procedura de judecată;
3. Pregatirea si depunerea pachetelor complete de documente pentru participarea la licitatii.
- În cazul victoriei-îndeplinirea termenilor contractului cât mai exact posibil
- În caz de pierdere-contestarea deciziei dacă există șanse de câtig
- Elaborarea contractelor, regulamentelor și altor acte juridice
4. Consultanta juridica

Cerințe:
- Persoana activa
- Studii juridice (drept civil/administrativ/imobiliar)
- Experiența în domeniu juridic ( companii de constructii / retail)
- Fluență în limba română, rusă
- Abilităţi de lucru în echipă
- MS Office (Word, Excel)
Telefon:
030-001002
Persoana de contact:
Irina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide