Junior recruiter

ANDIVA
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Andiva leader pe piata companiilor de recutare este in cautare de Junior recruiter.
Responsabilități:
- Identificarea, selectarea, filtrarea si evaluarea personalului.
- Gestionarea bazei de date a angajaţilor companiei
- Efectuarea apelorulior telefonice
- Consultanta si orientare in cariera
- Întîlniri cu clienți
- Încheierea tranzacțiilor
- Efectuarea interviuri evaluarea candidaților orientarea si selectarea

Cerințe:
- Studii superioare sau medii de specialitate complete
- Experienţă obligatorie într-o poziție similară de cel puţin 2 ani
- Cunoașterea limbii române, engleze - reprezintă un avantaj
- Bune abilități de comunicare, aptitudini de scriere și vorbire corectă
- Cunoștințe avansate de operare PC și de utilizare a tehnicii de birou;
- Abilități de negociere, prezentare
- Capacitate de finalizare a sarcinilor în termen stabilit
- Capacitate de a intra în contact cu clienți noi și încheierea tranzacțiilor
- Capacitate de planificare şi analiză

Compania oferă:
- Grafic de munca 9.00-18.00, Luni-Vineri
- Oficiul amplasat in centrul Orasului
- Angajare oficială în câmpul muncii
- Salariu motivant;
- Activitate în cadrul unei echipe tinere și prietenoase
- Posibilitate de dezvoltare profesională

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul cu fotografie indicînd in subiect Junior recruiter
Asteptam cv-ul la adresa electronică: andiva.md@gmail.com
Telefon:
079000466
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide