It manager de proiect

XAIRO SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania IT Xairo este în căutare de Manager de Proiecte IT

RESPONSABILITĂȚI:
- Organizarea și managementul proceselor din cadrul proiectelor companiei
- Interacțiunea cu echipa (dezvoltatori, designeri, QA)
- Stabilirea sarcinilor pentru echipă și monitorizarea implementării acestora
- Comunicarea cu clienții
- Crearea și întreținerea documentației de proiect
- Gestionarea bugetelor și a termenelor limită (deadlines) ale proiectelor
- Distribuirea eficientă a resurselor disponibile pentru fiecare proiect
- Raportarea și livrarea proiectelor la timp

CERINȚE:
- 2+ ani de experiență în managementul proiectelor IT
- Cunoașterea ciclului de viață al dezvoltării software
- Abilități înalte de comunicare scrisă și orală
- Nivel înalt de responsabilitate, abilități organizatorice puternice
- Atenție la detalii, autoorganizare și independență
- Cunoașterea limbilor rusă, română și engleză
- Abilitatea de a lucra la mai multe proiecte simultan și multitasking

CE OFERIM:
- Salariu competitiv și motivațional (compania este rezident în IT Park)
- Lucru cu normă întreagă într-un birou confortabil (luni-vineri 9.00-18.00)
- Angajare oficială și concediu plătit
- Pachet social, asigurare medicală
- Participare la team building și evenimente corporative
- Oportunitate de dezvoltare a carierei în IT
- Echipă tânără și prietenoasă
- Ceai, cafea, pe cheltuiala noastră
- Zona de recreere la birou, PlayStation și multe altele
- Oferim reduceri pentru vizitarea sălii de sport

Vă rugăm să trimiteți CV-ul cu indicarea funcției la adresa de email hr@xairo.com

Welcome to our team: https://amigo.studio/
Persoana de contact:
HR
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide