Instalatori sanitare/termice - bucuresti

ROMACO INSTAL SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Societate cu experienta in domeniul instalatiilor sanitare, termice si de climatizare.

DORIM SA ANGAJAM INSTALATORI

Cerinte:

Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj);

Abilitati de comunicare;

Deschis catre noi tehnologii;

Responsabil in activitatile de zi cu zi pe care le presteaza;

Responsabilitati:

Extecutarea lucrarilor de instalatii sanitare si termice de orice tip;

Oferta noastra:

Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa le oferim viitorilor nostri colegi un pachet de beneficii cat mai extins precum si posibilitati de dezvoltare si crestere profesionala.

Promovam increderea, bazata pe valori, traditie si stabilitatea noastra;

Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;

Program Luni-Vineri: 8ore
Telefon:
068630970, +40736578300
Persoana de contact:
Costin Romanescu
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide