Instalator incalzire in pardoseala Bucuresti

Margas Instal
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 1400 Până la 1600 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Instalator termice si sanitare. cautam personal muncitor, serios care sa nu prezinte probleme cu alcoolul.
Instalatiile vor fi de sanitare si incalzire in pardoseala

 Condiții de muncă:
Santierul este in Bucuresti (Romania)
320lei/zi (aprox 1300 lei mld, 65euro/zi) program de 11 ore de luni-vineri. Samabata se.plateste separat daca se doreste iesirea la munca

conditii de munca de calitate echipament de lucru norme de securitate foarte ridicate Plata salariilor la sfarsit de saptamana. Asiguram cazare in proximitatea santierului in apartamente in cele mai bune conditii. 2 oameni in camera. Cazarea inclusa

Responsabilități:

sa respecte programul de lucru si sa presteze lucrari de calitate in conformitate cu cerintele dezvoltatorului pentru sistemul de incalzire in pardoseala la care suntem angajati. Purtarea echipamentului (vesta reflectorizanta, bacanci si casca ) obligatoriu.

Contact:

+40727958167

office@margas.ro

Pot fi contactat pe whatapp sau telegram.

Nu ezitati sa puneti intrebari si hai sa faci parte din echipa noastra.

Doar oameni seriosi.
ATENTIE! PLATIM SLARIILE LA FIECARE SFARSIT DE SAPTAMANA, CASH IN MANA.
FIRMA SERIOASA SI CAUTAM PERSONAL
Telefon:
Persoana de contact:
Gabriel Sofronie
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide