Inginer industrializare

Cabling Integration System SRL
Oraș: Ungheni
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Cabling Integration System S.R.L., filiala a grupului industrial francez SOFIMECA este in cautare de un inginer/industrializare

Loc : Zona economica Libera din or. Ungheni

Responsabilitati :
sa asigure formarea operatorilor la lansarea de produse noi
sa comunice cu serviciul de industrializare din Franta
sa realizeze dosare de fabricare in functie de caietul de sarcini
sa asiure evolutia produselor fabricate
sa stabileasca timpii de producere
sa optimizeze procesele si sa supravegheze producerea
sa prevada si sa planifice mijloacele necesare pt. lansarea unor noi produse
sa determine instrumentele si metodele de ameliorare continua in functie de obiectivele trasate
sa participe la ameliorarea continua a calitatii
sa asigure alte misiuni punctuale in cadrul intreprinderii in caz de necesitate.
Competente necesare :
experienta tehnica, in domeniul cablajelor de preferinta
experienta de utilizare a softurilor de gestiune, microsoft Office, Excel
experienta de lucru in mediu intrecultural diferit
capacitate de analiza tehnica
experienta de redactare tehnica
capacitate de gestiune a stresului

Cerinte :
Studii tehnice superioare;
2-5 ani experienţă în domeniul producerii;
limba franceza si / sau engleza

Beneficii Oferite
Pachet salarial atractiv
Şansa dezvoltării carierei într-un grup industrial francez international

Persoanele interesate pot expedia CV-l la adresa de e-mail : cis.ungheni@gmail.com
Persoana de contact:
cis.ungheni@gmail.com
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide