Inginer geodezist

Urban City Group SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerințe:
- Studii superioare (în geodezie și topografie);
- Deținerea certificatului de atestare profesional;
- Cunoașterea programelor la nivel avansat: Autocad Civil 3D, Microsoft Office și Excel;
- Cunoștinte în utilizarea aparatelor specifice domeniului de activitate (GPS, Stație Totală, Nivela);
- Deținerea permisului de conducere;
- Experiență în domeniu de minim 3 ani;
- Spirit de echipă si simț practic;

Descrierea postului:
- Întocmirea documentației tehnice de specialitate (planuri topografice, planuri de situație);
- Efectuarea măsurărilor în teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate;
- Prelucrarea datelor și realizarea planurilor topografice;
- Elaborarea proiectelor și desenelor tehnice pentru efectuarea lucrărilor.
- Organizarea păstrării corecte a documentației topografice și tehnice;
- Asigurarea controlului asupra păstrării corecte a echipamentului de serviciu;

Ce îți oferim noi:
- Salariu motivant;
- Angajare oficiă;
- Pachet social;
- Dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru placut si dinamic;
- Posibilitate de crestere profesională.
Program de lucru: 9.00-18.00 (de luni pînă vineri).
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide