Inginer calitate

SC Omnia Plast SRL
Oraș: Rîșcani
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:
-Exercita controlul calitatii lucrarilor pe fazele de executie;
-Participa si semneaza documentele intocmite la verificarile efectuate pe faze de executie;
-Responsabil pentru pregatirea la timp si aducerea la zi a documentatiilor privitoare la control;
-Responsabil cu implementarea sistemului de management al calitatii;
-Efectueaza analize calitative tehnice in cadrul proiectelor;
- Solutioneaza eventualele abateri de la standardele de calitate intalnite de clienti;
-Monitorizeaza indicatori operationali de performanta
- Dezvolta si implementeaza un sistem de corectare a erorilor,
-Alte responsabilitati date de conducerea companiei ce pot avea legatura cu activitatea postului
-Informeaza superiorii ierarhici despre eventualele neconformitati de calitate si propune planuri pentru imbunatatire

Cerinte:
- studii superioare;
- experiență de lucru 1 an (experienta in domeniul calitatii reprezinta un avantaj);
- foarte bună cunoaștere a limbii romane;
- cunoastere a limbii engleze (limba italiana este un avantaj)
- abilitati excelente de comunicare;
- abilitati excelente de organizare si abilitatea de a ghida si dezvolta echipa interdepartamentala de analiza, precum si personalul functional din departamentul de asigurarea calitatii;
- capacitate de prioritizare;
- abilitatea de a adapta obiectivele și interesele proprii la diferite situații și oameni (maleabilitate si diplomatie).
Telefon:
+40721277226
Persoana de contact:
Emilia Dumitrescu
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide