Hr

Anvelopeieftine
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 17000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilitățile managerului de resurse umane:

1. Observarea pieței muncii, deținerea de informații despre situația actuală a personalului, salariile medii pe piață și informarea conducerii în acest sens.
2.Recrutarea, selectarea și evaluarea candidaților. Realizarea interviurilor cu candidații.
3.Căutați noi surse și metode pentru a găsi personal profesionist.
4. Capacitatea de a întocmi o profesiogramă pentru fiecare post individual vacant, adică este bine să știi ce calități personale și profesionale ar trebui să aibă un candidat pentru un anumit post.
5. Întocmirea si executarea contractelor de munca, a contractelor si acordurilor, formarea si contabilizarea dosarelor personale ale angajaților.
6. Participă la adaptarea angajaților nou angajați la activitățile de producție.
Persoana de contact:
Anton Stratan
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide