Ghid cu engleza- 20 de ore pe saptamina

MUZEU LA IALOVENI
Oraș: Ialoveni
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca partiala / Cumul
Cunoștințe Cunoașterea legislației în vigoare conexe activității galeriei.
Cunoașterea Regulamentului de organizare și funcționare a galeriei.
Cunoștințe de operare la calculator: Word, Excel, Power Point, Internet.

Abilități

Cunoașterea fluentă a limbilor române, ruse și engleza

Competențe în domeniul comunicării și aptitudini pentru organizarea activităților

2

culturale (discurs rafinat şi documentat).
Capacitatea de adaptare la activitate în condiții speciale (comunicare, educație,
imagistică).
Calități organizatorice, dinamism, seriozitate, inițiativă.
Prezență carismatică, atitudine convingătoare și răbdare.
Disponibilitate pentru program flexibil şi pentru deplasări.

Atitudini/
comportamente

Respect pentru ierarhia relațiilor din galerie și Secția Cultură Ialoveni.
Respect față de oameni, spirit de inițiativă, flexibilitate, disciplină, responsabilitate
și mod de prezentare decent (ținută).
Loialitate față de instituție, corectitudine, seriozitate, conștiinciozitate, simțul
răspunderii față de valorizarea expozițiilor în relațiile cu publicul, față de
patrimoniu, capacitatea de organizare, disponibilitate de a realiza ghidajul în cadrul
Galeriei.

Responsabilități
Organizarea expozițiilor de bază si temporare.

Promovarea Galeriei și participarea în diferite evenimente de promovare și
inițiative privind activitatea cu publicul pentru menținerea și sporirea numărului de
vizitatori.
Desfășurarea și finalizarea cu succes a vizitelor asumate.
Conceperea și prezentarea seturilor complete de informații pentru vizitatori.
Soluționarea eficientă a solicitărilor vizitatorilor.
Cunoașterea și aplicarea promptă a măsurilor de prim-ajutor în caz de accidente.
Răspundere pentru siguranța vizitatorilor pe parcursul desfășurării programului.
Telefon:
069294556
Persoana de contact:
Natalia
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide