Functionar administrativ- organizare de transport pentru angajati

HR-Consulting
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatilor pentru postul vacant de Functionar Administrativ- Transporturi

Despre companie: Companie internationala de automotive, de 500-700 angajati in Moldova

Functionar Administrativ- organizare de transport pentru angajati

RESPONSABILITATI:
• Organizeaza transportul pentru toti angajatii a companiei (500-700 de operatori) la serviciu, si pentru alte scopuri de calatorie
• Colectarea informatiei din partea productiei pentru ogranizarea transportului
• Centralizare transport
• Balansarea rutelor si a transportului pentru eficientizarea costurilor de transport
• Verificare zilnica a masinilor de transport- capacitate, afisarea corecta a denumirei de ruta, logo, vestimentatie soferi
• Anuntarea angajatilor noi din timpul samptaminii catre transportatori, modificarea transportului acolo unde este cazul
• Verificarea lunara a facturilor de transport
• Distribuirea de birotica, echipament in functie de necesitatile companiei
• Formarea a noilor persoane din department atunci cind este cazul
• Gestionarea actelor si facturilor in conformitate cu prevederile legale

CERINTE PRINCIPALE:
• Experienta in organizare de transport pentru angajati ( preferabil in domenil de producere)
• Studii superioare, in transport, logistica, business
Capacitatea de a organiza, a priotiza, rezistenta la stress
• Cunoaşterea la nivel avansat a limbilor româna si rusa, Engleza- avantaj
( documentatia va fi in Engleza)
• Cunoştinţe avansate de operare PC

OFERTA SI BENEFICII:
• Salariu competent +bonus din vinzari
• Oportunitatea de a crestere si dezvoltare personala intr-o echipa de profesionisti si de a lucra la un nivel international
• Training de initiere in Romania, la compania sediu
Cei interesati pot transmite CV la adresa companiei HR-Consulting (search4staff.com), adresa email: tt40@SEARCH4STAFF.COM cu codul TRA, telefon: 060422844
CV-urile primite vor fi analizate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati

Telefon:
060422844
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide