Front-end developer

ByteWave
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
ByteWave este o companie dinamică și inovatoare specializată în dezvoltarea de soluții software de ultimă generație. Ne concentrăm pe crearea de produse de calitate superioară care să ofere o experiență excepțională utilizatorilor noștri. În prezent, căutăm un dezvoltator front-end talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamică.

Responsabilități:

- Dezvoltarea și implementarea interfețelor utilizator pentru aplicații web și mobile.
- Colaborarea strânsă cu echipa de design pentru a traduce conceptele grafice în soluții interactive și funcționale.
- Optimizarea performanței și a experienței utilizator pentru o navigare fluidă și plăcută.
- Integrarea cu API-uri și servicii back-end pentru a asigura funcționalitatea completă a aplicațiilor.

Cerințe:

- Experiență solidă în lucrul cu Bootstrap și SASS pentru crearea de interfețe responsive și atractive.
- Competențe excelente în lucrul cu ReactJS pentru dezvoltarea de aplicații web moderne și dinamice.
- Cunoștințe de bază sau experiență anterioară în lucrul cu Laravel pentru gestionarea back-end-ului aplicațiilor web.
- Familiaritate cu MongoDB pentru integrarea datelor în aplicații.
- Abilități solide în utilizarea sistemului de control al versiunilor Git.
- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu de echipă și de a comunica eficient cu membrii echipei.

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și inovator, cu proiecte interesante și provocatoare.
- Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
- Pachet salarial atractiv și beneficii competitive.
- Mediu de lucru colaborativ și prietenos.
- Dacă ești pasionat de dezvoltarea de interfețe interactive și funcționale și îndeplinești cerințele de mai sus, te invităm să aplici pentru poziția de - Dezvoltator Front-end la ByteWave.

Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email [emailcompanie] indicând în subiectul mesajului "Aplicare - Dezvoltator Front-end". Așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu tine și să discutăm mai multe despre cum ai putea contribui la succesul nostru comun în domeniul tehnologic.

ByteWave este un angajator care oferă șanse egale și promovează diversitatea în locul de muncă. Toate aplicațiile vor fi tratate cu confidențialitate și vor fi evaluate în funcție de competențe și calificări.
Telefon:
068373161
Persoana de contact:
Vazdautan Cristian
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide