Florist cu experiență

Orchid Flowers
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 9000 Până la 17000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm floristi cu experiență în echipă Orchid Flowers!

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un spatiu modern si daca ai experienta minim 6 luni in postul de florist, te invitam sa ne cunoastem!

Responsabilitatile postului Florist includ:
- Crearea de buchete si aranjamente florale adaptate preferintelor si cerintelor clientilor nostri.
- Pastrarea si conditionarea florilor din magazin
- Consilierea clientilor în alegerea florilor potrivite pentru diverse ocazii si evenimente
- Mentinerea curateniei si organizärii in spatiul de lucru

Cerinte pentru aplicare:
- Experienta anterioara in domeniul floral minim 6 luni
sau mai mult
- Cunostinte despre diferitele tipuri de flori, aranjamente si tendinte in design floral.
- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat
- Atitudine pozitiv, abilitati de comunicare si
relationare cu clientii
- Atentie la detalii si creativitate
- Lucru in echipa

Dacă pasiunea ta pentru flori vorbeste de la sine, te vrem în echipa noastra!

Trimite-ne CV-ul tãu la: Orchid.flowers.md@gmail.com
Telefon:
069661616
Persoana de contact:
Iabanji Ana-Maria
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide