Farmacist in or. Сălărași

Farmacia Delia
Oraș: Călărași
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerinţe faţă de candidat:
- Studii medii de specialitate sau superioare (farmacie, medicină);
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- cunoştinţe de operare PC şi a programelor specifice de lucru (ONIX);
- experienţa de muncă va constitui un avantaj;
- abilităţi de analiză, planificare şi organizare, abilităţi bune de ascultare şi comunicare;

Responsabilităţile de bază:
- Acordarea de consultaţii si recomandări pacienților care se prezintă în farmacie;
- Gestiunea zilnică a stocurilor de medicamente;
- Elaborarea de propuneri de achiziţii către furnizori.

Compania oferă:
- Contract de muncă şi pachet social complet;
- Creştere profesională;
- Condiţii bune de muncă.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită un CV la adresa de e-mail: pirussrl@yahoo.com

Vor fi contactaţi numai candidaţii selectaţi.
Telefon:
079577187
Persoana de contact:
Cristian Crăciun
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide