Electromecanic

SP Technik sro
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 2400 Până la 3600 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania internațională SP Technic, cu sediul central în Bratislava, Slovacia, caută electromecanici calificați pentru sarcini de lucru în toată Europa.

Descrierea jobului:
Instalarea infrastructurii electrice conform planului tehnic pe șantierele clientului din Europa.

Candidatul Ideal:
Școala de electrotehnică sau electromecanică
Limba germană/engleză nivel ȋncepator sau nivelul intermediar
Experiență de muncă de la 1 an până la 5 ani.

Salariul propus:
140 -180 EUR plata pe zi

Beneficii:
Călătoria și cazarea sunt asigurate de sediul central din Bratislava.
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la career@sptechnic.sk
Aflați mai multe despre noi pe www.sptechnic.sk
Telefon:
+421948828338
Persoana de contact:
Marina Radenkovic
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide