Dispecer-logist

Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Angajam Dispecer- Logist.

Capacități:
- Cunoștințe generale de operare pe calculator, navigare Internet și utilizarea pachetului MS Office – Excel, Word;
- Abilități de comunicare și negociere;
- Gestionarea unităților de transport, optimizarea graficului în funcție de necesitate;
- Perseverență, seriozitate, punctualitate, rezistență la situații stresante;
- Persoană consecventă, orientată spre atingerea obiectivelor asumate.

Responsabilități:
- Menținerea legăturii cu beneficiarii serviciilor;
- Monitorizarea și finalizarea comenzilor de transport;
- Menținerea permanentă a legăturii cu managerul de transport.

Compania oferă:
- Mediu de muncă activ cu personal tânăr și dinamic;
- Salariu negociabil;
- Instruire gratuită pentru persoanele fără experiență.

Persoanele interesate de portul vacant sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa cruducsro@mail.ru
Telefon:
069969767
Persoana de contact:
Anastasia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide