Dispecer - expeditor in companie de transport international de marfuri

MG Cargo Trans SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania dispune de transport propriu, presteaza servicii in domeniul transportului de marfuri internationale

Avem nevoie in echipa de un Dispecer/ logist, sociabil/a, organizat/a, descurcaret/a ca sa organizeze activitatea camioanelor proprii pe segmentul de (Prelate, Frigo, Containere)

Compania lucreaza cu urmatoarele tari:
Polonia, Lituania, Letonia, Estonia, Bulgaria, România, Belorusia, Rusia

Responsabilitati fata de candidat/a:

Planificarea, organizarea si coordonarea activitatilor zilnice de transport (import, export)
* Menținerea contactului zilnic cu toți furnizorii de servicii, inclusiv agenții și partenerii, brokerii vamali
* Asistarea clientilor interni si externi in intrebarile lor
* Gestionarea comenzilor de transport necesare in sistemele interne, fiind responsabil de calitatea si acuratetea datelor
* Facturarea corectă și la timp a tuturor serviciilor oferite clienților și urmărirea plăților
* Păstrarea în bună ordine a tuturor documentelor aferente fiecărei expedieri

Oficiul cu parcarea se afla in Chisinau, Centura Durlesti R6 , putem oferi transport
Telefon:
079959959
Persoana de contact:
Andrei
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide